Prawdziwe historie i opinie ludzi, którym laminina pomogła

Zapraszam do zapoznania się z naprawdę niezwykłym, całkowicie naturalnym preparatem o nazwie – Laminine, dzięki któremu możesz pozbyć
się wielu dolegliwości. Pamiętaj jednak, że każdy organizm
jest inny.
Zaprezentowane na tym blogu rezultaty są indywidualnymi
wynikami. Osiągnięcie takich rezultatów przez każdą
osobę nie jest gwarantowane.

1. Dziewczynka, 5 lat.
Autyzm
Rodzice zaczęli podawanie Laminine od ½ kapsuły dziennie doprowadzając do 4 kapsuł dziennie (bez Laminine Omega+++). Jest na takim dawkowaniu już 1 rok.
Dziecko szybko zaczęło się uspakajać, przestało biegać kręgami, bez trudu przeszła na korzystanie z nocnika, co wcześnie było wręcz nie możliwe. Zaczęła z chęcią bawić się z innymi dziećmi. Zniknęła agresywność i dziewczynka zaczęła się przytulać. Obejmuję się, całuję bliskich. Zaczęła mówić, na początku nie zrozumiale a później coraz lepiej, śpiewać piosenki i tańczyć, kopiując innych. Zaczęła szybko się rozwijać.

2. Co ja powiem : – Ja pragnę potwierdzić, że tak właśnie działa Laminina + Laminina Omega +++ w przypadku mojego kolegi.
A więc u niego znikły po 9 – 10 dniach mrowienia w nogach, po 12 dniach poczuł, że stopy z ciągle zimnych zrobiły się ciepłe, obniżyło się ciśnienie, po 13 dniach cukier z 350 obniżył się do 100 – ale za to podniosło mu się coś, co każdy mężczyzna chce, by funkcjonowało dobrze i skutecznie! Więc dzwoni i mówi mi : Słuchaj Alfreda !- bez niebieskich tabletek, bez żadnej innej pomocy wszystko wróciło do normy ! – Więc Mu pogratulowałam ! Powiedziałam : a więc dziel się tą informacją ze swoimi kolegami !!! Teraz czekamy na dostawę produktu i reakcję swoich kolegów. Pozdrawiam !!!

3. Cukrzyca 
Otóż na początku kupiłem trzy opakowania i po miesiącu zauważyłem pozytywne zmiany odnośnie samej cukrzycy 
oraz powikłań z nią związanych. Z prozaicznych powodów ( o których dżentelmeni nie rozmawiają) miałem 1,5 miesiąca przerwę.

Po wznowieniu zakupów zacząłem się intensywnie kontrolować, chcę znać prawdę o działaniu preparatu. Mam nadzieję wypracować sobie darmową kurację, dlatego chcę widzieć co polecam znajomym.
Na tę chwilę mogę podzielić czas na dwie ery, era z przed lamininy i era po lamininie
W erze po lamininie stwierdziłem oprócz stabilizacji cukru dodatkowo:
Zmniejszenie szumu w uszach, który miałem od kąt pamiętam i do którego się przyzwyczaiłem.
Zmianę ciśnienia krwi, od kilku dni nie przekracza 120/70 ( miałem 135-140/ 90-95)

Z suplementacją jestem związany od 12 lat ( nie będę podawał firmy z wiadomych powodów). Laminine uplasował bym bliżej leków niż tradycyjnych suplementów ( działa szybko i skutecznie).

Jestem coraz bardziej przekonany, że z czystym sumieniem mogę Laminine polecać swoim znajomym i bliskim.

4. Uchodze za osobę teoretycznie zdrową … jednak miewałem w przeszlości problemy zdrowotne. Zacząłem od 2xLAM rano + 1 OMEGA w ciagu dnia + 2xLAM wieczorem.

Już po 2 godzinach od wzięcia pierwszych 2 kapsułek zauważyłem, że poprawia mi się wzrok … przestała mnie kompletnie boleć głowa (która potrafiła boleć całymi dniami)
Wrażenie jakie miałem porównuje do sytuacji w której siedzę cały dzień w pomieszczeniu w którym włączony jest np. komputer i nagle ten komputer wyłączają … robi się taka błoga cisza 🙂 Tak właśnie się czułem … totalny spokój 🙂 Zasnąłem jak dziecko a następnego dnia obudziłem się pierwszy raz od wielu miesięcy bez bólu głowy 🙂

Po miesiącu zażywania Lamininy zrobiłem sobie komplet badan – łącznie z prześwietleniem klatki i tomografią komputerowa głowy. Wyniki krwi i innych badań mam najlepsze w całym moim życiu dorosłym, zregenerowałem kolano w którym nie miałem czucia przez 25 lat a teraz normalnie czuje, po udarze móżdżku sprzed 7 lat miałem silną nerwice lękową … miewałem czasem zawroty głowy oraz lewa ręka i noga bywała słabsza a teraz nie ma różnicy w stosunku do prawej i zawroty głowy minęły, zniknęły mi zrosty na płucach które miałem po zapaleniu opłucnej sprzed 15 lat … i wiele innych rzeczy …. długo by pisać … i to zaledwie po 1 miesiącu brania tego suplementu.

Bartłomiej Górka

 Jori Lehtera Womens Jersey