Laminine zostało wpisane w kolejnym wydaniu Physicians, Desk Reference 2017r. (PDR) Podręczny Informator Lekarza.

Laminine bardzo różni się od innych suplementów, jest czymś wyjątkowym, wszechstronnym, wspierającym w najtrudniejszych chorobach.
Laminine to ewenement, „koło ratunkowe” dla wielu cierpiących.
Ale również na odchudzenie, odmłodzenie, ożywienie …

Nie usuwa objawów, tylko przyczyny schorzeń a to jest podstawa w każdym przypadku.
I na tym polega wspaniałe działanie Laminine.
Naprawia, regeneruje chore, uszkodzone komórki w całym organizmie.

Laminine generalnie tworzy stan normalizacji, przywraca wewnętrzną równowagę, aktywizuje mechanizm naprawczy organizmu, pomaga regenerować układy, narządy. W każdym przypadku działa na korzyść, wspiera organizm pozytywnie i adekwatnie. Ogólnie jest większa energia, siła, poprawa samopoczucia, funkcji seksualnych, funkcji mózgu, lepszy sen, wzrok, unormowany poziom kortyzolu (podwyższony poziom przez długi czas może powodować poważne dolegliwości). Stabilizuje ciśnienie, cholesterol, poprawia układ naczyniowy.
Seniorzy zmagają się z chorobami wieku starczego, laminine powoduje duże pozytywne zmiany w całym organizmie, ogólnie wzmacnia, odmładza i regeneruje cały organizm.

Laminine zostało wpisane w kolejnym wydaniu Physicians ‚Desk Reference 2017r. (PDR) Podręczny Informator Lekarza.

PDR jest uważany za autorytet w dziedzinie leków na receptę i alternatywnych suplementów, i jest używany przez ponad 60.000 lekarzy w Stanach Zjednoczonych każdego dnia.

PDR jest Biblią dla lekarzy. Praktyczne każdy lekarz na świecie posiada kolejne wydanie PDR. Ponieważ, jeżeli np pojawi się jakiś nowy lek, a lekarz słyszał o jego pojawieniu się, wtedy sięga do PDR i tam się dowiaduje, jakie parametry posiada dany specyfik.

I podobnie jest z Suplementami, jednakże aby jakikolwiek Suplement mógł się pojawić w takiej księdze, to oczywiste, że musi posiadać potwierdzone badania kliniczne. Laminine posiada jak na razie 11 potwierdzonych badań klinicznych.

 

Piszę – na razie – ponieważ obecnie w wielu krajach prowadzone są kolejne badania kliniczne ze względu na niesamowite działanie Laminine na organizm człowieka, a także i zwierząt. Po prostu dany kraj, który wchodzi do firmy „LifePharm Global Network„, czyli społeczność tego kraju ma możliwość kupowania, zażywania, a także sprzedawania Laminine, to dany kraj chce posiadać własne badania kliniczne.

Na YouTube są setki filmów gdzie osoby, często ze wzruszeniem, mówią jak Laminine wpłynęła na ich zdrowie i życie. Na przykład aktor Kevin Sorbo (filmowy Herkulas) któremu lekarze dawali 8 miesięcy życia z powodu ciężkiej wady serca, stosował Laminine i powrócił całkowicie do zdrowia, sam o tym opowiada.

Laminine – Kevin Sorbo żyje dzięki Laminine
Podczas kręcenia odcinka serialu „Herkules” Kevin Sorbo zasłabł i upadł.

W szpitalu lekarze postawili diagnozę:
Tętniak na sercu i 3 wylewy, dając mu 8 – 9 miesięcy życia.
Na filmie opowiada jak do tego doszło i w jaki sposób pokonał te problemy.
Laminine pomogła również Kevinowi w usprawnieniu pamięci.

 

 

Pozdrawiam serdecznie!

Iwiczuk Agnieszka

 O. J. Simpson Jersey