Witaj na moim blogu 🙂 Dziękuję Ci , że zechciałeś poświeć swój czas i poznać mnie bliżej, zapoznać się z tym co chciałabym Ci przekazać. Jeśli potrafisz przyjąć informacje ze względu na to co zawierają, a nie na to kto ją przekazuje, to Jesteś w odpowiednim miejscu. Czy znasz kogoś kto nie chciałby być zupełnie zdrowy? Bo ja nie. Zdrowy człowiek ma tysiące marzeń ale chory tylko jedno WYZDROWIEĆ. Chciałabym przekazać Ci informacje na temat klucza do zdrowia, tak klucza, dobrze zrozumiałeś. Tym kluczem jest LAMININA.

 

CO TO JEST LAMININA ?

  Cudowna kapsułka, która jak klucz otwiera nam drzwi do zupełnego zdrowia. Ja na ten produkt czekałam całe życie 🙂 Poznałam jego działanie wtedy, kiedy najbardziej go potrzebowałam, kiedy rozpoznano u mnie komórki nowotworowe. Jego niezwykłość jest w składzie jaki zawiera. Jedyny produkt na świecie zawierający czynnik wzrostu fibroblastów, który dostarczony do naszego organizmu pobudza do pracy nasze uśpione komórki macierzyste. Wtedy to zaczyna się proces naprawczy w każdej komórce naszego ciała, który szybko wraca do równowagi. Czynnik wzrostu fibroblastów pozyskiwany jest z kurzego jaja w 9 dniu inkubacji. Właśnie w tym dniu jajo zawiera najwięcej odżywczych substancji takich jakie potrzebuje nasz organizm do regeneracji. Sprawdź to https://paydayloanconsolidation.net/ zaoferować pomoc w finansowaniu.

A WIĘC CO TAK NAPRAWDĘ LAMININA ZAWIERA ?

  CZYNNIK WZROSTU FIBROBLASTÓW MINERAŁY WITAMINY 22 AMINOKWASY Tylko jeden raz czynnik wzrostu fibroblastów otrzymujemy od natury w łożysku i mleku matki, a potem około 25 roku życia zanika i powinniśmy go regularnie dostarczać! Jeśli tak się stanie, nasz organizm poradzi sobie z każdą chorobą.

  • Brak ograniczeń wiekowych
  • brak przeciwskazań
  • brak skutków ubocznych

powoduje że każdy może ją przyjmować.

 

TRUDNE OBECNE CZASY

  W DZISIEJSZYCH CZASACH wraz z jedzeniem dostarczamy tylko 30 wymaganych przez nasz organizm witamin i minerałów  (powinno być 114), a więc delikatnie mówiąc jest nierozsądnym, by dzisiaj rezygnować z suplementacji, w takiej sytuacji choroba jest tylko kwestią czasu.      

A wtedy -mój CZYTELNIKU- będziemy potrzebować ” KLUCZA ”  
Dziękuję że poświęciłeś swój czas. Pozdrawiam Jadwiga
 Derek Rivers Authentic Jersey