Co to jest Laminina ?

Nazwa produktu została wymyślona na cześć lamininy substancji znajdującej się w organizmie każdego z nas na poziomie komórkowym, która dosłownie utrzymuje nasze tkanki razem.

Rezultaty po zażyciu Laminine są tak nadzwyczajne, że produkt nazwano klejem, który utrzymuje nasz organizm w doskonałej formie fizycznej, mentalnej i emocjonalnej!

Laminina zawiera wyciąg z zapłodnionych kurzych jaj w 9 dniu inkubacji.
Już same zapłodnione jaja kurczaka zawierają masę składników odżywczych, ale 9 – dniowe zapłodnione jaja, zawierają wszystkie składniki odżywcze potrzebne do powstania nowego życia, największą koncentrację składników odżywczych dla ich rozwoju. W tym dniu pobierana jest bardzo aktywna tkanka która tworzy formułę Lamininy.

Dokładnie w 9-tym dniu WSZYSTKIE niezbędne dla stworzenia życia, a później jego prawidłowego funkcjonowania składniki znajdują się w maksymalnym swoim stężeniu.
Właśnie wtedy życiowo ważne proteiny mają w sobie niezwykle silną moc.

9-dniowy ekstrakt z jajek wzbogacono ekstraktem z białka roślinnego oraz białka z ryb morskich. Wszystkie te składniki sprawiają, że Laminine jest jeszcze bardziej efektywnym i unikalnym produktem w skali światowej!

 

Co zawiera Laminine ?

 

Laminine zawiera aminokwasy, białka i peptydy oraz co najważniejsze FGF – czynnik wzrostu fibroblastów.

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, w jaki sposób dziecko rozwija się w tak szybkim tempie? Jak młoda osoba może zużywać tak dużo energii i odzyskiwać ją niemal natychmiast? Czy kiedykolwiek zauważyłeś, w jaki sposób dziecko może nauczyć się nowego języka tak szybko i jak pamięta nawet najdrobniejsze rzeczy?

Odpowiedź leży w związku chemicznym zwanym czynnikiem wzrostu fibroblastów (ang. FGF), koniecznym do wspierania rozwoju zarodka.

FGF jest łatwo dostępny w ludzkim łożysku, ale z czasem jego dostępność zmniejsza się i prawie zanika, gdy się starzejemy. Nasze ciało nie jest zdolne do produkcji swojego własnego FGF. Laminine uważany jest za jedyne znane źródło FGF dla dorosłych. Badania wiążą FGF z poprawą funkcjonowania neuronów w mózgu, zwiększeniem ilości aminokwasów i białek w komórkach. FGF przypisuje odpowiednie komórki macierzyste do ludzkich organów by przywróciły je do ich pierwotnego stanu.

Wyjaśnienie dla laików – FGF przeprogramowuje  dorosłe komórki macierzyste  i aminokwasy, tak by przemieszczały się do najbardziej potrzebujących rejonów organizmu. Potem ich misją jest naprawa i regeneracja komórek i tkanek w tym miejscu, gdziekolwiek w organizmie się znajdują.

Laminina jest unikalnym opatentowanym produktem, który zapewnia organizmowi zestaw najważniejszych białek i aminokwasów, jak również mechanizmy do transportu tych materiałów budowlanych i odżywczych do organów, w których są one potrzebne najbardziej.

 Leandro Barbosa Jersey